KOLEKSİYONLAR

HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE
ALEX
ALICE
BELLA
CHARM
DANTE
DOLCE
GEORGIO
JASMINE
LAURA
LEGEND
LENA
LUCCA
LUNA
MARCOS
MAYA
MESSINA
MINERVA
MYSTIC
NOA
NUBIA
PERLA
QUEEN
SHARK
VALENTINO

ÜRÜNLER

AYNALAR
BERJERLER
BÜFELER
DRESUARLAR
GARDIROPLAR
KANEPELER
KARYOLALAR
KOMODİNLER
MASALAR
ORTA SEHPALAR
PUFLAR
SANDALYELER
SERVİS SEHPALARI
ŞİFONYERLER
TV ÜNİTELERİ
YAN SEHPALAR
ZİGON SEHPALAR

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM

Sitemizi ziyaret ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Previous Next
JASMINE KANEPE

JASMINE KANEPE

Şıklığı yumuşak hatlarında yakalayan Jasmine, konforlu sırt minderleri, pirinç eskitme ayak tasarımı ile yaşam alanlarına zarafet katıyor. Yaşam alanınıza en uygun kumaş ve renk seçenekleri ile Jasmine, koleksiyonun rafine tarzını benzersiz bir şıklık ile sunuyor.

Ürünü İncele
JASMINE BERJER

JASMINE BERJER

Kanepesi ile uyum içerisindeki tasarım detayları ve oturum konforuyla Jasmine, zarif yapısı ile mekana asil bir duruş katarken pirinç eskitme ayak tasarımı ile gösterişli bir ürün haline geliyor.

Ürünü İncele
JASMINE BERJER
JASMINE YAN SEHPA

JASMINE YAN SEHPA

Koleksiyonun tüm ihtişamını çizgilerinde barındıran Jasmine, yuvarlak formu, tablasında yer alan şık tasarım detayı ve ayak kısmındaki pirinç eskitme tablası ile koleksiyonun en gözde tamamlayıcıları arasındaki yerini alıyor.

Ürünü İncele
JASMINE ORTA SEHPA

JASMINE ORTA SEHPA

Mermer ve pirinç eskitme metalin tasarıma ahenk kattığı Jasmine, ayak kısmında yer alan ince tasarım detayları ve kusursuz mermer seçimi ile yaşam alanlarına gösterişli bir şıklık katıyor.

Ürünü İncele
JASMINE ORTA SEHPA
JASMINE TV ÜNİTESİ

JASMINE TV ÜNİTESİ

Kusursuz çizgilerin gösterişli şıklıkla bir araya geldiği Jasmine, parlak yüzeyinin göz alıcı etkisi ile yaşam alanınızda iddialı bir alan oluşturmak için tasarlandı. İki ayrı dolap bölmesi ile eşyalarınız için depolama alanı sağlayan Jasmine, füme camlı bölümü ile elektronik cihazlarınız için özel bir alan bulunduruyor. Tasarımda ihtişamın yeni adı Jasmine, iki farklı ölçü seçeneği ile mağazalarımızda yer alıyor.

Ürünü İncele
JASMINE MASA

JASMINE MASA

Pirinç eskitme metalin ahşabın asil enerjisine eşlik ettiği Jasmine, modern ve lüks çizgileri bir araya getirerek güçlü bir armoni yaratıyor. Tasarımda tercih edilen şık ayaklar, ihtişamlı bir bakış açısı kazandırırken, zarif yaşam formlarına uyum sağlıyor.

Ürünü İncele
JASMINE MASA
JASMINE SANDALYE

JASMINE SANDALYE

Tasarımda sıradanlıktan uzak çizgileri arayanların tercihi Jasmine, gösterişli ayak tasarımı ve sırt kısmındaki zarif ve kusursuz dikiş detayları ile yaşam alanınıza şıklık katıyor. Büfe ve masası ile tam bir uyum sağlayan Jasmine, ihtişamın yeni adı olarak koleksiyon ürünlerimiz arasında yerini alıyor.

Ürünü İncele
JASMINE BÜFE

JASMINE BÜFE

Yüzeyinde barındırdığı adeta bir sanat eserini andıran çizgileri, zarafetini tamamlayan pirinç eskitme kulpları ve ince tasarım ürünü ayakları ile Jasmine, yalnızca ürünleriniz için depolama alanı sunmaktan ziyade yaşam alanınıza karşı konulmaz bir cazibe katıyor.

Ürünü İncele
JASMINE BÜFE
JASMINE BAR DOLABI

JASMINE BAR DOLABI

En sevilen içecekleriniz, kadehleriniz ve daha fazlası için şık bir saklama alanı oluşturan Jasmine, kullanışlı tasarımını gösterişli kulpları ve kusursuz deseni ile tamamlıyor.

Ürünü İncele