KOLEKSİYONLAR

HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE
ALEX
ALICE
BELLA
CHARM
DANTE
DOLCE
GEORGIO
JASMINE
LAURA
LEGEND
LENA
LUCCA
LUNA
MARCOS
MAYA
MESSINA
MINERVA
MYSTIC
NOA
NUBIA
PERLA
QUEEN
SHARK
VALENTINO

ÜRÜNLER

AYNALAR
BERJERLER
BÜFELER
DRESUARLAR
GARDIROPLAR
KANEPELER
KARYOLALAR
KOMODİNLER
MASALAR
ORTA SEHPALAR
PUFLAR
SANDALYELER
SERVİS SEHPALARI
ŞİFONYERLER
TV ÜNİTELERİ
YAN SEHPALAR
ZİGON SEHPALAR

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM

Sitemizi ziyaret ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Previous Next
LAURA KANEPE

LAURA KANEPE

Asimetrik çizgilerin cazibesinden vazgeçemeyenler için tasarlanan Laura, farklı kolçak ölçüleri ile sıra dışı ve özgün bir tarzı ortaya koyuyor. Zengin kırlent kullanımı ile konforu zirveye taşıyan Laura, modern tarzın en çok sevilen tasarımlarından biri olmaya devam ediyor.

Ürünü İncele
LAURA PUF

LAURA PUF

Kapitone dikiş detayları ve silindir formu ile koleksiyonu şıklıkla tamamlayan Laura, geniş renk ve kumaş seçenekleri ile zevkinizi yansıtma ayrıcalığı sunuyor.

Ürünü İncele
LAURA PUF
LAURA ORTA SEHPA

LAURA ORTA SEHPA

Modern ve lüksün sade bir tasarımda bir araya geldiği Laura, doğal malzemelerin ihtişamını yansıtan mermer tablası ve tasarımı tamamlayan pirinç eskitme metal ayakları ile kahve keyiflerinize eşlik ederken aksesuarlarınız için şık bir sergileme alanı oluşturuyor.

Ürünü İncele
LAURA YAN SEHPA

LAURA YAN SEHPA

İnce tasarım metal ayakları ile zarif bir yapıya sahip Laura, eskitme bronz ayna tablası ile koleksiyonunuza kullanışlı bir şıklık katmak için tasarlandı.

Ürünü İncele
LAURA YAN SEHPA
LAURA ZİGON SEHPA

LAURA ZİGON SEHPA

Sıradan bir zigon sehpa tasarımının ötesine geçerek özgün çizgileri ve geometrik hatları ile en çok tercih edilen ürünlerden Laura, yaşam alanınızın seçeceğiniz köşesinde dekorasyona şıklık katarak evinizde tarzınızı yansıtmanıza yardımcı oluyor.

Ürünü İncele
LAURA TV ÜNİTESİ

LAURA TV ÜNİTESİ

İnce estetik anlayışının yanı sıra fonksiyonel yönüyle de sevilen Laura, lake, ceviz ve pirinç üçlemesini şıklıkla bir araya getiriyor. İki ayrı parçadan oluşan tasarım, yaşam alanınızda geniş bir depolama alanı sağlıyor. Üst kısmında yer alan kapaklı dolap bölümünde eşyalarınızı saklayabilirken metal raf bölümünde ise en sevdiğiniz aksesuarlarınızı sergileyebiliyorsunuz. Televizyonunuz için şık bir alan oluşturan Laura, iki farklı ölçü seçeneği ile yaşam alanınıza en uygun tasarımı seçme kolaylığı sağlıyor.

Ürünü İncele
LAURA TV ÜNİTESİ
LAURA MASA

LAURA MASA

Koleksiyonda bir araya gelen ahşap, mermer, döşeme ve metal malzemelerin uyumu ile yaşam alanlarının en çok tercih edilen yemek grubu olan Laura, masasındaki kusursuz işçiliği, oval hatları ve benzersiz metal ayak tasarımı ile mağazalarımızda sizleri bekliyor.

Ürünü İncele
LAURA SANDALYE

LAURA SANDALYE

Modern ve sade bir şıklık sunan Laura, beli kavrayan sırt formu ile yemek grubunun tamamlayıcı öğesi olarak yaşam alanınızda yerini almak için tasarlandı. Farklı kumaş seçenekleri ile tarzınızı yansıtabileceğiniz Laura, modası asla geçmeyecek tasarımlardan biri olarak mağazalarımızda sizleri bekliyor.

Ürünü İncele
LAURA SANDALYE
LAURA BÜFE

LAURA BÜFE

Mermer tablası koleksiyonun en çarpıcı detayı haline gelirken, tasarımının şıklığını tamamlayan metal ayakları ile Laura, modern tarzın en sevilen büfesi olarak koleksiyonlarımız arasındaki yerini alıyor.

Ürünü İncele
LAURA KARYOLA

LAURA KARYOLA

Sıradışı çizgileri, farklı materyallerin uyumu ile yatak odanızda alışılmışın dışında bir atmosfer yaratacak Laura, iki farklı ölçü seçeneği ile beğeninize sunuluyor. Tamamlayıcı ürünlerinden şifonyerinin üst kısmında yer alan döşeme detayı ile şıklığını tamamlayan Laura, en sevilen ürünlerimiz arasında yer almaya devam ediyor.

Ürünü İncele
LAURA KARYOLA
LAURA KOMODİN

LAURA KOMODİN

Yalın çizgileri, pirinç eskitme metal ve vizon tonlarının eşsiz uyumu ile Laura, modern tasarıma benzersiz bir yorum getiriyor. Parlak ve mat seçeneği ile dilediğiniz şıklığı yaratabileceğiniz Laura, en sevilen tasarımlarımızdan biri olmaya devam ediyor.

Ürünü İncele
LAURA GARDIROP

LAURA GARDIROP

İhtiyacınıza özel olarak tasarlayabileceğiniz gardırop iç seçenekleriyle Laura, şık kapak tasarımı ve modern yapısıyla yatak odalarına şıklık katıyor. Parlak ve mat antik ceviz malzeme seçeneği, bronz aynası ile yatak odanızın odak noktası haline gelecek Laura, farklı koleksiyon ürünleri ile de tercih edilerek en sevilen gardırop tasarımları arasında yer alıyor.

Ürünü İncele
LAURA GARDIROP
LAURA ŞİFONYER

LAURA ŞİFONYER

Asimetrik çizgilerin en çok yakıştığı koleksiyonlardan biri olan Laura, şifonyerindeki farklı çekmece tasarımı ve üst tablasındaki döşeme seçeneği ile yaşam alanınıza şıklık katıyor. Modern dokunuşlarla tasarlanan Laura, pirinç eskitme metal kulpları ve antik ceviz malzemesi ile yatak odanızın en sevilen tamamlayıcı ürünlerinden biri olmaya hazır.

Ürünü İncele
LAURA ŞİFONYER AYNASI

LAURA ŞİFONYER AYNASI

Yaşam alanlarının enerjisini düzenleyen aynalar, yatak odalarının da vazgeçilmez tamamlayıcısı olarak kullanılmaya devam ediyor. Dairesel formu ve ince ceviz detayları ile koleksiyonu tamamlayan Laura, mağazalarımızda sizleri bekliyor.

Ürünü İncele
LAURA ŞİFONYER AYNASI