KOLEKSİYONLAR

HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE
ALEX
ALICE
BELLA
CHARM
DANTE
DOLCE
GEORGIO
JASMINE
LAURA
LEGEND
LENA
LUCCA
LUNA
MARCOS
MAYA
MESSINA
MINERVA
MYSTIC
NOA
NUBIA
PERLA
QUEEN
SHARK
VALENTINO

ÜRÜNLER

AYNALAR
BERJERLER
BÜFELER
DRESUARLAR
GARDIROPLAR
KANEPELER
KARYOLALAR
KOMODİNLER
MASALAR
ORTA SEHPALAR
PUFLAR
SANDALYELER
SERVİS SEHPALARI
ŞİFONYERLER
TV ÜNİTELERİ
YAN SEHPALAR
ZİGON SEHPALAR

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM

Sitemizi ziyaret ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Previous Next
LEGEND KANEPE

LEGEND KANEPE

İnce kolçak tasarımı ile yaşam alanınızda size daha fazla alan sunan Legend, oturum konforu ile keyifli bir yaşam alanı yaratmak için tasarlandı. İki farklı ölçü seçeneği ve şık berjeri ile yaşam alanınızı dilediğiniz gibi oluşturabileceğiniz Legend, modern tarzdan vazgeçemeyenler için mağazalarımızda yer alıyor.

Ürünü İncele
LEGEND BERJER

LEGEND BERJER

Geniş oturum alanı ile konforlu bir deneyim sunan Legend, tasarımı tamamlayan pufu ile zamanı unutacağınız kahve ve kitap keyifleri için eşsiz bir arkadaş olarak mağazalarımızda yer alıyor.

Ürünü İncele
LEGEND BERJER
LEGEND PUF

LEGEND PUF

Dikdörtgen formunu tamamlayan modern ve naturel tonlardaki ayak tasarımı ile Legend, berjerini tamamlayan çizgileri ve konforu ile kendinize ayıracağınız keyifli vakitlerinize eşlik etmek için hazır.

Ürünü İncele
LEGEND YAN SEHPA

LEGEND YAN SEHPA

Tasarımda modern çizgileri arayanların tercihi Legend, naturel ceviz tablasını tamamlayan üçlü lake ayak tasarımı ile mağazalarımızda yer alıyor.

Ürünü İncele
LEGEND YAN SEHPA
LEGEND MASA

LEGEND MASA

Tasarım gücünü minimal yaklaşımdan alan Legend, köşeli hatları ile şık tablası ve oturum kolaylığı sağlayan ayak tasarımı ile keyifli sofralarınız için düşünüldü. Farklı koleksiyon ürünleri ile bir arada rahatça kullanılabilen Legend, naturel ceviz malzemesi ile günümüz trendlerini en yakından takip eden ürünler arasında yer alıyor.

Ürünü İncele
LEGEND SANDALYE

LEGEND SANDALYE

Ahşabın doğru kumaş seçimi ile meydana getirdiği estetik görüntüsü, kenarlarındaki şık ve zarif detayı Legend Sandalyeyi koleksiyonun en sevilen parçalarından biri haline getiriyor. Modern hatlarında konforu barındıran Legend, göz yormayan, zarif tasarımları sevenlerin tercihi olmak için tasarlandı.

Ürünü İncele
LEGEND SANDALYE
LEGEND BÜFE

LEGEND BÜFE

Antrasitin modern duruşunu naturel ahşabın sıcaklığı ile bir araya getiren Legend, tasarımda yalınlığı arayanların ilk tercihi haline geliyor. Geniş dolap içleri ile eşyalarınız için saklama alanı sunan Legend, mağazalarımızda sizleri bekliyor.

Ürünü İncele