KOLEKSİYONLAR

HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE
ALEX
ALICE
BELLA
CHARM
DANTE
DOLCE
GEORGIO
JASMINE
LAURA
LEGEND
LENA
LUCCA
LUNA
MARCOS
MAYA
MESSINA
MINERVA
MYSTIC
NOA
NUBIA
PERLA
QUEEN
SHARK
VALENTINO

ÜRÜNLER

AYNALAR
BERJERLER
BÜFELER
DRESUARLAR
GARDIROPLAR
KANEPELER
KARYOLALAR
KOMODİNLER
MASALAR
ORTA SEHPALAR
PUFLAR
SANDALYELER
SERVİS SEHPALARI
ŞİFONYERLER
TV ÜNİTELERİ
YAN SEHPALAR
ZİGON SEHPALAR

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM

Sitemizi ziyaret ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Previous Next
LUCCA KANEPE

LUCCA KANEPE

Baza ve üst kısmını farklı renk kumaş seçimi ile oluşturabileceğiniz Lucca, konfordan ödün vermeyenlerin tercihi olmaya devam ediyor. Modern ve estetik dokunuşların buluştuğu Lucca, iki farklı ölçü seçeneği ile mağazalarımızda yer alıyor.

Ürünü İncele
LUCCA BERJER

LUCCA BERJER

Zamansız tasarımında yer alan şık detayları ile en çok tercih edilen berjerler arasında yer alan Lucca, oturum konforu ile en çok tercih edilen berjerler arasında yer alıyor.

Ürünü İncele
LUCCA BERJER
LUCCA MASA

LUCCA MASA

Ayak detaylarında kendini gösteren pirinç eskitme metalin yarattığı maskülen havayı keskin hatları ile tamamlayan Lucca, kimliği olan evler için özenle tasarlandı. Büfesi ve sandalyeleri ile bir arada şık bir atmosfer oluşturan Lucca, kaliteli malzeme seçimi ile uzun yıllar keyifli yemeklerinize eşlik etmek için hazır.

Ürünü İncele
LUCCA BÜFE

LUCCA BÜFE

İnce işçiliğin şık ürünü Lucca, kapak kısmında yer alan dikkat çekici çizgileri, tasarımla bütün halinde düşünülen ayak bölümü ve geniş iç alanı ile eşyalarınız için şık bir saklama alanı sunuyor.

Ürünü İncele
LUCCA BÜFE