KOLEKSİYONLAR

HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE
ALEX
ALICE
BELLA
CHARM
DANTE
DOLCE
GEORGIO
JASMINE
LAURA
LEGEND
LENA
LUCCA
LUNA
MARCOS
MAYA
MESSINA
MINERVA
MYSTIC
NOA
NUBIA
PERLA
QUEEN
SHARK
VALENTINO

ÜRÜNLER

AYNALAR
BERJERLER
BÜFELER
DRESUARLAR
GARDIROPLAR
KANEPELER
KARYOLALAR
KOMODİNLER
MASALAR
ORTA SEHPALAR
PUFLAR
SANDALYELER
SERVİS SEHPALARI
ŞİFONYERLER
TV ÜNİTELERİ
YAN SEHPALAR
ZİGON SEHPALAR

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM

Sitemizi ziyaret ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Previous Next
MARCOS KANEPE

MARCOS KANEPE

Kolçaklarındaki şık tasarım detayı, ince ayakları ile zarif ve modern tasarımın öncüsü Marcos, farklı ölçü, renk ve kumaş seçenekleri ile en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alıyor. Sırt minderlerini farklı boy ve desenlerdeki kırlent uygulamaları ile tamamlayan Marcos, oturum konforu ile vazgeçilmez bir deneyim sunuyor.

Ürünü İncele
MARCOS BERJER

MARCOS BERJER

Konforlu tasarımını tamamlayan zarif ayakları ile koleksiyonun diğer ürünlerine uyum sağlayan Marcos, yaşam alanınızı şıklıkla tamamlamak için mağazalarımızda yer alıyor.

Ürünü İncele
MARCOS BERJER
MARCOS ORTA SEHPA

MARCOS ORTA SEHPA

Yenilikçi formdaki ayak tasarımı zarif tablası ile şık bir uyum sağlayan Marcos, yaşam alanınızda şık bir tamamlayıcı olurken günlük yaşantınızı kolaylaştırıyor.

Ürünü İncele
MARCOS SERVİS SEHPASI

MARCOS SERVİS SEHPASI

Mermer tabla bölümü ile güçlü bir duruş sergileyen Marcos, yuvarlak hatları ve pirinç eskitme ayak tasarımı ile yaşam alanınızdaki ürünlere şık bir uyum sağlıyor.

Ürünü İncele
MARCOS SERVİS SEHPASI
MARCOS TV ÜNİTESİ

MARCOS TV ÜNİTESİ

Geniş yaşam alanlarının odak noktası olmak için tasarlanan Marcos, kaliteli malzemenin en şık örneği panosu, aksesuarlarınız için sergileme alanı sağlayan camlı üst dolapları ile dikkat çekici bir görünüm kazanıyor. Bazasında yer alan cihaz bölümü, pirinç eskitme ayak ve kulplarının şıklığı ve çekmecelerindeki geniş depolama alanı ile en sevilen ürünlerimizden biri haline gelen Marcos mağazalarımızda yer almaya devam ediyor.

Ürünü İncele
MARCOS MASA

MARCOS MASA

Usta ellerin kusursuz işçiliğini gözler önüne seren Marcos, ortadan destekli ayağında yer alan kıvrımları ile eşsiz bir şıklık yakalıyor. İki parça halinde tasarlanan ayak kısmını tamamlayan pirinç eskitme detayları koleksiyonun diğer ürünlerine keyifli bir atıfta bulunuyor.

Ürünü İncele
MARCOS MASA
MARCOS BÜFE

MARCOS BÜFE

Modern mobilya anlayışının öncü çizgileri ile güçlü bir tasarım haline gelen Marcos, mermer tablası ve işçiliğindeki ince tasarım detayları ile yaşam alanınıza şıklık katıyor. Zarif kulplarının tasarıma kattığı havayı pirinç eskitme metal ayakları ile tamamlayan Marcos, en sevilen büfeler arasında yer alıyor.

Ürünü İncele