KOLEKSİYONLAR

HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE
ALEX
ALICE
BELLA
CHARM
DANTE
DOLCE
GEORGIO
JASMINE
LAURA
LEGEND
LENA
LUCCA
LUNA
MARCOS
MAYA
MESSINA
MINERVA
MYSTIC
NOA
NUBIA
PERLA
QUEEN
SHARK
VALENTINO

ÜRÜNLER

AYNALAR
BERJERLER
BÜFELER
DRESUARLAR
GARDIROPLAR
KANEPELER
KARYOLALAR
KOMODİNLER
MASALAR
ORTA SEHPALAR
PUFLAR
SANDALYELER
SERVİS SEHPALARI
ŞİFONYERLER
TV ÜNİTELERİ
YAN SEHPALAR
ZİGON SEHPALAR

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM

Sitemizi ziyaret ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Previous Next
MAYA KANEPE

MAYA KANEPE

Krom şerit tasarım detayı, oturum minderindeki özel dikişleri ile göz alıcı bir şıklık sunan Maya, oval hatlardaki berjeri ile şıklığını tamamlıyor. Farklı renk ve dokulardaki kumaşlarla tarzınızı yansıtabileceğiniz Maya’nın iki farklı ölçü seçeneği bulunuyor.

Ürünü İncele
MAYA BERJER

MAYA BERJER

Yalın çizgilerdeki kanepesini oval formu ile hareketlendirerek tamamlayan Maya, eşsiz bir konfor deneyimi sunarken farklı renk ve kumaş seçenekleri ile tarzınızı yansıtma olanağı sunuyor.

Ürünü İncele
MAYA BERJER
MAYA SERVİS SEHPASI

MAYA SERVİS SEHPASI

Yan ve orta sehpa olarak da rahatlıkla kullanabileceğiniz Maya, yuvarlak cam tasarımını tamamlayan asimetrik krom ayak tasarımı ile şık bir tamamlayıcı ürün haline geliyor.

Ürünü İncele
MAYA TV ÜNİTESİ

MAYA TV ÜNİTESİ

Zamansız tasarımları tercih edenler için tasarlanan Maya, üst bölümünde yer alan estetik dolapları ve şık rafı ile dekoratif objeleriniz için geniş bir alan sağlıyor. Bazasında yer alan şık metal şeritleriyle koleksiyon ürünlerinde uyumu yakalayan Maya, seyir keyfinizle birlikte yaşam alanınızda modern bir şıklık yaratıyor.

Ürünü İncele
MAYA TV ÜNİTESİ
MAYA MASA

MAYA MASA

Sıra dışı hacim ve kalınlık kontrastları ile modern bir tasarım olarak koleksiyonumuzda yer alan Maya, iki ayrı metal ayağındaki yuvarlak hatları ile yaşam alanınızın odak noktası haline geliyor. Ölçüsü ile geniş ve dar mekanlara kolaylıkla uyum sağlayabilen Maya, keyifli yemeklerinize eşlik etmek için tasarlandı.

Ürünü İncele
MAYA BÜFE

MAYA BÜFE

Koleksiyonun en belirgin detayı metal şerit tasarımı, derinlikli tablası ve yanlara doğru kıvrılan hatları ile Maya, eşyalarınız için fonksiyonel bir depolama çözümü sunarken, sanatsal bir tasarım ürünü olarak mekâna duruş katıyor.

Ürünü İncele
MAYA BÜFE