KOLEKSİYONLAR

HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE
ALEX
ALICE
BELLA
CHARM
DANTE
DOLCE
GEORGIO
JASMINE
LAURA
LEGEND
LENA
LUCCA
LUNA
MARCOS
MAYA
MESSINA
MINERVA
MYSTIC
NOA
NUBIA
PERLA
QUEEN
SHARK
VALENTINO

ÜRÜNLER

AYNALAR
BERJERLER
BÜFELER
DRESUARLAR
GARDIROPLAR
KANEPELER
KARYOLALAR
KOMODİNLER
MASALAR
ORTA SEHPALAR
PUFLAR
SANDALYELER
SERVİS SEHPALARI
ŞİFONYERLER
TV ÜNİTELERİ
YAN SEHPALAR
ZİGON SEHPALAR

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM

Sitemizi ziyaret ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Previous Next
MESSINA KANEPE

MESSINA KANEPE

Konforu, şık fermuar detayı ve ince sırt tasarımı ile dikkat çeken Messina, yaşam alanınızı huzurlu bir eve dönüştürmek için tasarlandı. Döşemesinde geniş renk seçeneğine sahip Messina, iki farklı ölçü seçeneği ile mağazalarımızda yer alıyor.

Ürünü İncele
MESSINA SANDALYE

MESSINA SANDALYE

Sırtındaki zarif fermuar detayı, özel dikiş çizgileri ile sıra dışı bir şıklık yakalayan Messina, kıvrımlı hatları ve oturum konforu ile yemek grubunuzun en gözde ürünü olmaya aday. Farklı renk kumaş seçimi ile zevkinizi yansıtabileceğiniz Messina, yaşam alanınıza zarafet katmak için mağazalarımızda sizleri bekliyor.

Ürünü İncele
MESSINA SANDALYE
MESSINA TV ÜNİTESİ

MESSINA TV ÜNİTESİ

Geniş ve dar yaşam alanlarına uyumlu tasarımı ile Messina, metal ayak detayı, zarif kulplu kapakları ve camlı cihaz bölümü ile mağazalarımızda yer alıyor.

Ürünü İncele
MESSINA BÜFE

MESSINA BÜFE

Dört kapaklı dolap tasarımı, sade hatları ve kulplarına uyum sağlayan krom ayakları ile Messina, zamanın ötesinde bir ürün haline geliyor. Eşyalarınızı düzen içerisinde depolayabileceğiniz iç tasarımı ile günlük hayatınızı kolaylaştırıyor.

Ürünü İncele
MESSINA BÜFE
MESSINA DRESUAR

MESSINA DRESUAR

Salonunuza farklı bir enerji katacak Messina Koltuk Arkası Dresuar, yaşam alanınızı bölerken kitaplarınız ve sevilen dekoratif objeleriniz için mükemmel bir sunum alanı sağlıyor. Sade tasarımı ile tüm koleksiyon ürünlerimize uyum sağlayan Messina, yakından incelemeniz için mağazalarımızda sizleri bekliyor.

Ürünü İncele