KOLEKSİYONLAR

HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE
ALEX
ALICE
BELLA
CHARM
DANTE
DOLCE
GEORGIO
JASMINE
LAURA
LEGEND
LENA
LUCCA
LUNA
MARCOS
MAYA
MESSINA
MINERVA
MYSTIC
NOA
NUBIA
PERLA
QUEEN
SHARK
VALENTINO

ÜRÜNLER

AYNALAR
BERJERLER
BÜFELER
DRESUARLAR
GARDIROPLAR
KANEPELER
KARYOLALAR
KOMODİNLER
MASALAR
ORTA SEHPALAR
PUFLAR
SANDALYELER
SERVİS SEHPALARI
ŞİFONYERLER
TV ÜNİTELERİ
YAN SEHPALAR
ZİGON SEHPALAR

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM

Sitemizi ziyaret ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Previous Next
NOA KANEPE

NOA KANEPE

Sade ve modern tasarımın öncüsü Noa, geniş oturum minderi ve kolçak tasarımı ile yaşam alanınıza yepyeni bir ifade kazandırıyor. Klasik kanepe anlayışını değiştiren özgün tasarımı ile Noa, minimal formuna eşlik eden ince siyah detaylı ayakları ile sıradan bir kanepenin ötesinde bir tarz yaratırken, zengin kumaş seçenekleri ile bu tarzı sizin zevkinize göre oluşturma özgürlüğü sunuyor.

Ürünü İncele
NOA BERJER

NOA BERJER

Kanepesi ile farklı tasarım çizgileri taşıyan Noa, bu zıt hatlardan aldığı enerji ile güçlü bir duruş oluşturuyor. Metal ayak tasarımı, oturum konforu ile tüm yaşam alanlarına uyum sağlayan Noa, farklı kumaş seçenekleri ile mağazalarımızda sizleri bekliyor.

Ürünü İncele
NOA BERJER
NOA CAMLI ORTA SEHPA

NOA CAMLI ORTA SEHPA

Yuvarlak tasarımı ve cam malzemesi ile tüm koleksiyon ürünleri ve her tarzla kolayca kullanılabilen Noa, örümcek ayak tasarımı ile dikkat çekici bir şıklık sunuyor.

Ürünü İncele
NOA TV ÜNİTESİ

NOA TV ÜNİTESİ

Yalın çizgilerini işlevsel ve estetik tasarım detayları ile buluşturan Noa, modern tasarım anlayışına özgün bir yorum getiriyor. Cam tablası ile şık bir görünüm yakalayan Noa, dekorasyonda ekstra alan kazandıran üst dolap tasarımı ve aksesuarlarınız için ayrılan raf bölümü ile işlevselliğini taçlandırıyor.

Ürünü İncele
NOA TV ÜNİTESİ
KARLA MASA

KARLA MASA

Açılır özelliği ile geniş ve dar mekanlara uyum sağlayan Karla, sade çizgileri ile modern bir şıklık arayanların tercihi olarak mağazalarımızda yer alıyor.

Ürünü İncele