KOLEKSİYONLAR

HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE
ALEX
ALICE
BELLA
CHARM
DANTE
DOLCE
GEORGIO
JASMINE
LAURA
LEGEND
LENA
LUCCA
LUNA
MARCOS
MAYA
MESSINA
MINERVA
MYSTIC
NOA
NUBIA
PERLA
QUEEN
SHARK
VALENTINO

ÜRÜNLER

AYNALAR
BERJERLER
BÜFELER
DRESUARLAR
GARDIROPLAR
KANEPELER
KARYOLALAR
KOMODİNLER
MASALAR
ORTA SEHPALAR
PUFLAR
SANDALYELER
SERVİS SEHPALARI
ŞİFONYERLER
TV ÜNİTELERİ
YAN SEHPALAR
ZİGON SEHPALAR

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM

Sitemizi ziyaret ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Previous Next
PERLA SERVİS SEHPASI

PERLA SERVİS SEHPASI

Orta sehpası ile uyum içindeki tasarımı, modern ve yalın duruşu ile Perla, sadelikten vazgeçmek istemeyenlerin tercihi olarak mağazalarımızda yer alıyor.

Ürünü İncele
PERLA ORTA SEHPA

PERLA ORTA SEHPA

Yuvarlak ve keskin hatların bir araya gelişi ile şık bir tasarım oluşturan Perla, işlevsel yapısı ile en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaya devam ediyor.

Ürünü İncele
PERLA ORTA SEHPA
PERLA MASA

PERLA MASA

Dikkatleri üzerinde toplayan pirinç eskitme ayak tasarımı ile yaşam alanında güçlü bir etki yaratmak isteyenlerin tercihi Perla, kare desenlerin bir araya geldiği şık venge mat tablası ile koleksiyonun en sevilen parçası haline geliyor.

Ürünü İncele
PERLA SANDALYE

PERLA SANDALYE

Küçük detayların büyük fark yarattığı Perla, sırtındaki dikiş detayı ve ahşabın kumaşla zarif uyumu ile sade fakat güçlü bir şıklık oluşturuyor. Farklı kumaş seçenekleri ile tarzınızı yansıtabileceğiniz Perla, oturum konforu ile mağazalarımızda sizi bekliyor.

Ürünü İncele
PERLA SANDALYE
PERLA BÜFE

PERLA BÜFE

Pastel tonlarının minimal şıklığını taşıyan Perla, derinlikli kapak tasarımı, pirinç metal eskitme kulpları ve tasarıma şıklık katan ayakları ile eşyalarınız için zarif bir depolama alanı sunuyor.

Ürünü İncele