KOLEKSİYONLAR

HEPSİNİ GÖRÜNTÜLE
ALEX
ALICE
BELLA
CHARM
DANTE
DOLCE
GEORGIO
JASMINE
LAURA
LEGEND
LENA
LUCCA
LUNA
MARCOS
MAYA
MESSINA
MINERVA
MYSTIC
NOA
NUBIA
PERLA
QUEEN
SHARK
VALENTINO

ÜRÜNLER

AYNALAR
BERJERLER
BÜFELER
DRESUARLAR
GARDIROPLAR
KANEPELER
KARYOLALAR
KOMODİNLER
MASALAR
ORTA SEHPALAR
PUFLAR
SANDALYELER
SERVİS SEHPALARI
ŞİFONYERLER
TV ÜNİTELERİ
YAN SEHPALAR
ZİGON SEHPALAR

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM

Sitemizi ziyaret ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Previous Next
QUEEN KANEPE

QUEEN KANEPE

Kapitone ve yumuşak hatların zarif uyumu Queen Kanepe’de! Farklı ölçülerdeki kırlentlerle şıklığını tamamlayan Queen, oturum konforu ve kusursuz işçliği ile yaşam alanınıza sıra dışı bir kimlik katmak için tasarlandı.

Ürünü İncele
QUEEN BERJER

QUEEN BERJER

Kusursuz işçiliği ile kendine hayran bırakan detayları içinde barındıran Queen, uzun saatler sürecek sohbetlere, kitap okuma saatlerine eşlik etmek için mağazalarımızda yer alıyor.

Ürünü İncele
QUEEN BERJER
QUEEN TV ÜNİTESİ

QUEEN TV ÜNİTESİ

Sade ve işlevsel tasarımlardan vazgeçemeyenlerin tercihi Queen, panosundaki rafları ile şık bir görünüm oluştururken en sevdiğiniz dekoratif objeleriniz için sergileme alanı sağlıyor. Üç çekmeceli tasarımı ile tüm eşyalarınızı düzen içinde tutmak için ideal bir ürün olarak yaşam alanınızda yer alıyor.

Ürünü İncele
QUEEN MASA

QUEEN MASA

Farklı geometrik formların bir araya gelişi ile tasarlanan Queen, yaşam alanlarında asil ve güçlü bir atmosfer yaratıyor. Akıcı tasarım çizgileri ile ortadan destekli ayağı kullanım kolaylığı sağlarken parlak ve mat malzeme seçeneği ile evinize en uygun tasarım şıklığını sizlere sunuyor.

Ürünü İncele
QUEEN MASA
QUEEN BÜFE

QUEEN BÜFE

Sol ve sağda yer alan dolap bölümleri ile tasarıma farklılık kazandıran Queen, ayakları ile birleşen gövdesi ve yuvarlak hatları ile koleksiyonun en güçlü tasarımı haline geliyor.

Ürünü İncele
QUEEN AYNA

QUEEN AYNA

Dikdörtgen hatları ve tasarımı derinleştiren çizgileri ile göz alıcı bir farklılık yakalayan Queen, tüm koleksiyon ürünlerine uyum sağlayan tasarımı ile mağazalarımızda yer alıyor.

Ürünü İncele
QUEEN AYNA
QUEEN KOMODİN

QUEEN KOMODİN

Tasarımda modern dokunuşlar ve sadeliği arayanlar için tasarlanan Queen, kullanışlı tasarımıyla kendine hayran bırakıyor. Ceviz parlak ve mat seçenekleri ile yatak odanıza şıklık katabileceğiniz Queen, farklı koleksiyon ürünleri ile rahatça bir arada kullanılabiliyor.

Ürünü İncele
QUEEN ŞİFONYER

QUEEN ŞİFONYER

Tasarımda modern dokunuşlar ve sadeliği arayanlar için tasarlanan Queen, kullanışlı tasarımıyla kendine hayran bırakıyor. Ceviz parlak ve mat seçenekleri ile yatak odanıza şıklık katabileceğiniz Queen, geniş depolama alanı sağlayarak size kolaylık sağlıyor.

Ürünü İncele
QUEEN ŞİFONYER